ТУШ ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

699 ден
бесплатна достава

Иновативен и ултра практичен додаток со кој полесно ќе миеш и тушираш

Предности при користење на овој производ

Лесна инсталација – Без да купуваш дополнителни делови, инсталирај го додатокот за туширање и рачката за промена на млазот во неколку чекори.

Полесно чистење – Заборави на непријатностите при чистење на мијалникот и околните области со овој туш додаток.

Ѕиден држач – За да не се прави неред околу мијалникот, држачот за туширање можеш да го закачиш на ѕид.

Флексибилно црево – Флексибилното црево се прилагодува на твоите потреби и се враќа во првобитната форма.

Полесно миење на косата – Брзото миење на косата никогаш не било полесно со овој туш додаток за чешма.

Повеќенаменски туш додаток за чешма со кој значително ќе ти го олесни секојдневието!

Без разлика дали треба да го капеш твоето домашно милениче или да ја измиеш косата, со овој додаток ќе биде попријатно искуство без виткање на ‘рбетот.

Флексибилното и доволно долго црево со рачка за туширање е погодно за различни намени, во кујната и бањата.

Овој туш додаток значително ќе ти ја олесни работата околку миењето на садовите, а може да го користиш и за капење на твоето куќно милениче или да си ја измиеш коста.

Исклучително лесно се поставува, само го вметнуваш на чешмата. А благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми. А квалитетната изработка гарантира долготрајност.

 

Технички карактеритики:

  • Материјал: ABS материјал и хром
  • Должина на црево: 150 см
  • Големина на вентилот за чешма: 48 × 22 mm

 

Пакетот содржи:

  • 1x глава за туширање
  • 1x вентил за чешма
  • 1x цевка
  • 1x држач за рачка за туширање

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping