ТРИМЕР ЗА ТРЕВА

590 ден
бесплатна достава

Лесно и практично решение за уредување на твојот двор или градина

Предности при користење на овој производ

Косење трева – Совршено е за брзо и лесно косење трева, без разлика дали е кратка или многу долга трева.

Пренослив, Компактен и Безжичен – Доволно моќен да го пресече целиот несакан раст во твојот двор.

Лесен за ракување – Се држи само во една рака.

Косењето трева е една од неизбежните задачи кога станува збор за уредување на нашиот двор и додека некои го обожаваат и го класифицираат како рекреација, на други едноставно им е тешко и сакаат да ја завршат што е можно побрзо.

Затоа ние ти нудиме полесен и попрактичен начин за уредување на твојот двој со овој мал, преносен и практичен тример кој може да се држи само во една рака.

Со таков мал тример, лесно ќе ја организираш испакнатата трева, растенија, жива ограда, па дури и некои потенки гранки.

Исто така, ќе може да го користат и жените за одржување на својата градина, цвеќиња, бидејќи лесно ќе можат да го држат во рака и да манипулираат со него.

Тримерот не работи на електрична енергија, за неговото функционирање се потребни батерии (кои НЕ се вклучени во пакувањето).

Тримерот е исто така и безбеден за користење, содржи заштитен штит кој обезбедува дополнителна заштита.

Технички карактеристики:

  • Прилагодлива телескопска рачка
  • Димензии: тример 20 см, тример со преклопена телескопска рачка 57 см, тример со продолжена телескопска рачка 80 см
  • Работи на 6xAA 1.5V батерии кои не се дел од понудата
  • Пренослив, Компактен и Безжичен
  • Лесен за ракување (се држи во една рака)
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping