ТОРБА ЗА ПАЗАР СО ТРКАЛА, МОДЕРНА И ПРАКТИЧНА

590 ден
бесплатна достава

Иновативна прилагодлива торба за пазар со тркалца

Предности при користење на овој производ

Полесно пазарување – Квалитетна, практична торба за пазар со тркала за носење намирници која значително ќе го олесни твоето пазарување.

Прилагодлива големина – Благодарение на иновативниот дизајн со патенти торбата има прилагодлива големина и големината може да ја прилагодиш во зависност од потребите.

Две тркалца – Тркалата кои се поставени на долниот дел може да се сокријат и истите нема да се забележливи доколку ја носите торбата во рака или на раменици.

Модерна, ултра практична, иновативна, прилагодлива торба со тркала и прекрасна зелена боја која ќе ја користиш повторно и повторно. Оваа квалитетна, практична торба за пазар со тркала за носење намирници значително ќе го олесни твоето пазарување.

Благодарение на иновативниот дизајн со патенти торбата има прилагодлива големина и големината може да ја прилагодиш во зависност од потребите.

Тркалата кои се поставени на долниот дел може да се сокријат и истите нема да се забележливи доколку ја носиш торбата во рака или на раменици.

А доколку одиш да пазаруваш тешки намирници, тркалата може многу лесно да ги ставиш во функција со едноставна операција.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 47 x 28 x 18 cm
  • Материјал: oксфордско платно
  • Боја: зелена

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping