СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ

999 ден
бесплатна достава

  • Исклучително пралтична сталажа за обувки на 7 нивоа (6 внатрешни), со која конечно ќе ги подредите чевлите и ќе заштедите простор
  • Заштитна покривка со патент со која додатно ќе ги заштитите обувките од прашина кога не ги користите.
  • Ултра издржлива со јака конструкција.
  • Водоотпорен материјал погоден за градина или надворешна употреба
  • Тешко се валка и лесно се чисти
  • Лесно се склопува и расклопува
  • Страничен џеб погоден за складирање лични работи.
  •  Димензии: 110 x 30 x 108 +/- 2cm

Заштедете и организирајте го ефикасно просторот во Вашиот дом со оваа исклучително практична Сталажа за Обувки со Покривка која ќе ви овозможи да сместите дури до 30 пара обувки.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping