СПЕЦИЈАЛЕН НОЖ ЗА ЛУПЕЊЕ

499 ден
бесплатна достава

Овој мултифункционален дизајн ја елиминира потребата за користење на неколку различни ножеви додека спремаш храна во твојата кујна.

Се одликува со три сечила од нерѓосувачки челик и ергономска рачка за лесно држење.

Може да се користи за лупење и рендање.

Компактен ротационен нож со 3 сечила во 1 за повеќе намени.

Идеален за лупење овошје и зеленчук.

Ножевите се менуваат со едноставен пресврт на бирачот.

Дизајниран и за десна и за лева рака.

Безбедно за миење во машина за садови.

  • Димензии: 5,5 x 16см
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping