СЛАТКА И ЗАБАВНА КАКТУС ИГРАЧКА

(10 коментари)

890 ден
бесплатна достава

Најсмешната играчка знае да танцува, пее и забавува со само еден клик

Предности при користење на овој производ

Интересен дизајн – Слаткиот кактус ќе го задржи вниманието на твоите даца со часови.

Различни возрасти – Оваа слатка и забавна играчка е погодна за различни возрасти! Голема забава е и за најмладите.

Го повторува гласот, танцува и пее – Сè што ќе кажеш ти ​​или твоето дете, оваа интересна играчка ќе повтори, а истовремено и танцува. Неверојатната играчка знае да пее различни песни кои ќе го смират твоето дете.

Твоето биро повеќе нема да биде здодевно – Освен што ќе те забавува тебе и твоите најблиски, ќе служи и како украс за твојата работна маса. Ќе ја разбие монотонијата и ќе го разубави работното место и ќе ти даде дополнителна мотивација.

Го обожаваат и млади и стари – Децата сакаат да пеат и танцуваат со овој насмеан цвет. Исто така, го сакаат возрасните, особено како хумористичен и забавен подарок.

Не можеш да најдеш играчка што ќе го задржи вниманието на твоите малечки долго време? Овој уникатен кактус е твоето идеално решение! Најсмешната играчка знае да танцува, пее и забавува со само еден клик.

Изненади го твоето дете со неодолива играчка со која никогаш нема да му биде досадно. Оваа играчка знае да пее различни песни и има многу интересни движења. Слаткиот кактус ќе го задржи вниманието на твоето дете со часови.

Оваа слатка и забавна играчка е погодна за различни возрасти! Голема забава е и за најмладите.

Сè што ќе кажеш ти ​​или твоето дете, оваа интересна играчка ќе повтори, а истовремено и танцува.

Твоето бебе не престанува да плаче? Неверојатната играчка кактус знае да пее различни песни кои ќе го смират твоето дете.

Неодоливите движења на оваа иновативна играчка во форма на кактус ќе го насмеат твоето малечко.

Освен што ќе те забавува тебе и твоите најблиски, ќе служи и како украс за твојата работна маса. Ќе ја разбие монотонијата и ќе го разубави работното место и ќе ти даде дополнителна мотивација.

Децата сакаат да пеат и танцуваат со овој насмеан цвет. Исто така, го сакаат возрасните, особено како хумористичен и забавен подарок.

 

Технички карактеристики:

  • Боја: Зелена

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Zorana
1
Zorana
Zorana
5/5

Ovaa interena igracka e presimpaticna, tancuva i pee, mojata kerkicka ja obozava!

4 months ago
Image #1 from Анастасија
1
Анастасија
Анастасија
5/5

Нашиот кактус го крстивме Лили, му ставивме и цвет на глава, многу слатка и забавна играчка!

4 months ago
Image #1 from Даница Ивановски
1
Даница Ивановски
Даница Ивановски
5/5

Неверојатна играчка, мојот син има само 6 месеци и ја обожава 🙂

5 months ago
Image #1 from Violeta Hristiva
1
Violeta Hristiva
Violeta Hristiva
5/5

Ja kupiv za mojot vnuk, ima samo 2 godinki i ova zabavno kaktusce ne go ispusta od raka, omilena igracka dosega!

5 months ago
Image #1 from Петреска Ели
1
Петреска Ели
Петреска Ели
5/5

Оваа играчка е позабавна одколку што мислев, не само што децата ја обожаваат туку и ние се заигравме со сопругот.

5 months ago
Image #1 from Anita Stoimenovska
1
Anita Stoimenovska
Anita Stoimenovska
5/5

Ja dobivme pratkata, kaktusot e odlien kvalitet, ist kako na lsikite i pesnickite se zabavni 😄

5 months ago
Image #1 from Darko Stojanovic
1
Darko Stojanovic
Darko Stojanovic
5/5

Go povtoruva sekoj zbor i navistina go odvlekuva vnimanieto duri i na nas postarite 😄

5 months ago
Mejhan Osmani
Mejhan Osmani
4/5

Pristigna igrackata, se e super odlicno funkcionira, се полни со усб кабел

5 months ago
Image #1 from Vesna Nikolovska
1
Vesna Nikolovska
Vesna Nikolovska
4/5

Decinjata ja obozavaat igrackata, po cel den si igraat i nikako da im dosadi

6 months ago
Image #1 from Buseva Marina
1
Buseva Marina
Buseva Marina
4/5

Najsmesnata igracka sto sum ja kupila dosega. Decata se prezadovolni.

6 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping