СИЈАЛИЦА ПРОТИВ ИНСЕКТИ

450 ден

1 СИЈАЛИЦА
450 ден
бесплатна достава
2 СИЈАЛИЦИ
699 ден
бесплатна достава
3 СИЈАЛИЦИ
950 ден
бесплатна достава
2 во 1 Сијалица - ноќно светло против комарци

Предности при користење на овој производ

2 Во 1 – Свети како обична сијалица и служи како ламба против комарци. Успешно ги привлекува и убива комарците.

Привлекува комарци – Благодарение на УВ светлината што ја емитува, успешно ги привлекува комарците и другите инсекти. Големина на простор – Една сијалица успешно ги убива комарците во простории до 30 квадратни метри.

Мултипрактична – Може да се користи и внатре и на отворено, во градина, двор или на тераса.

Лесно одржување – Сијалицата не треба често да се чисти – внатрешноста е направена под агол од 45 степени, така што повеќето комарци сами ќе испаднат.

Без гасови, хемикалии и спрејови – Традиционалните начини за убивање инсекти може да бидат штетни за тебе, твоето семејство и околината, LED сијалицата против комарци и инсекти ги поминала сите тестови и е сосема безбедна.

 

Ослободи се од комарците и досадните инсекти низ куќата и дворот! Користи го ова нетоксично, тивко и убаво дизајнирано решение за да се заштитиш од комарци!

Оваа 2 во 1 комбинација на LED сијалица и ламба против комарци успешно ќе ги убие разните инсекти и ќе ти овозможи мирен сон или пријатна вечера во дворот и на терасата.

Постави ја во двор или на тераса и уживај во свежиот воздух без страв од инсекти, без потреба постојано да купуваш средства за заштита од комарци повторно и повторно!

 

Заборави на досадните инсекти и уживај во овие топли денови на тераса, во двор или во стан со отворени прозорци, без хемикалии, отрови и детергенти!

Не дозволувај бубачките и комарците да ти го уништат оброкот или семејниот собир на отворено. LED сијалицата лесно убива летечки инсекти и комарци. Оваа сијалица се вклопува во кој било приклучок од 110V / 120V. Нема потреба да купуваш специјални конектори. Дизајнирана за внатрешна и надворешна употреба.

 

Технички карактеристики:

  • Јачина 15W
  • Покрива 30-60m2 простор

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping