СИЛИКОНСКИ КАПАК ПРОТИВ ЗАПУШУВАЊЕ

499 ден
бесплатна достава

2 во 1 – практичен и мултифункционален производ кој ќе ги запре сите нечистотии кои можат да го затнат одводот
Добиваш 3 X Силиконски капаци против запушување на мијалникот

Предности при користење на овој производ

Двојна улога – Освен што ги штити цевките од затнување, тој служи и за инстантно спречување на истекување на водата! Идеален е за полнење на кади или мијалници при перење на намирници!

Ги задржува остатоците од мијалникот – Остатоците на храна во одводот може да доведат до затнување, а многу често доаѓа до ширење на непријатни мириси. Овој силиконски капак ќе спречи преостанатата храна да влезе во одводот и на тој начин ќе го спречи тој проблем.

Идеален за капење миленичиња – Можеш да ја наполниш кадата, да го капеш твоето домашно милениче, а кога ќе ја оставиш водата да истече, целата коса ќе остане на капакот.

Квалитетна изработка – Изработен е од квалитетен мек силикон кој е нераскинлив и се прилагодува на секој одвод.

Многу економичен – Една од важните карактеристики е тоа што ти заштедува пари! Нема да плаќаш за скапи препарати и мајстори кога овој проблем можеш да го решиш со само еден производ!

Веројатно еднаш се случило да ти се затне мијалникот и да мораш да повикаш мајстор или да ги мениш повторно цевите?

Овој 2 во 1 – практичен и мултифункционален производ ќе ги запре сите нечистотии кои можат да го затнат одводот и ќе го заштеди твоето време и пари!

Уникатниот силиконски капак ќе ги заштити цевките и ќе ти го олесни секојдневието! Погоден за сите одводи, а работи двојно повеќе!

Освен што ги штити цевките од затнување, тој служи и за инстантно спречување на истекување на водата! Идеален е за полнење на кади или мијалници при перење на намирници!

Можеш да ја наполниш кадата, да го капеш твоето домашно милениче, а кога ќе ја оставиш водата да истече, целата коса ќе остане на капакот.

Изработен е од квалитетен мек силикон кој е нераскинлив и се прилагодува на секој одвод.

Една од важните карактеристики е тоа што ти заштедува пари! Нема да плаќаш за скапи препарати и мајстори кога овој проблем можеш да го решиш со само еден производ!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Силикон

 

Во пакетот добиваш:

  • 3 x Силиконски капаци

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping