САД ЗА ПОДГОТОВКА НА САЛАТА

545 ден
бесплатна достава

Направи свежа салата за само 60 секунди со помош на овој сад за подготовка на салата.

Потребно е само да го измиеш зеленчукот во овој сад за салата и да поминеш со ножот неколку пати.

Подготвувај ги твоите омилени салати на брз, лесен и практичен начин.

Безбеден сад кој исто така е многу лесен и едноставен за употреба.

Иновација во кујната за полесна подготовка на храна, подобри резултати со помалку труд.

Овозможува да исечеш цел кромид за само една секунда.

Не е потребна сила и е лесен за ракување.

При сечење на салатата, сокот ќе се влее во резервоарот за складирање вода и нема да се истури, чувајќи го чист и хигиенски.

По завршувањето со приготвувањето на салата, едноставно се заплакнува со вода.

Садот можеш да го ставиш и во машина за миење садови.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping