СЕЦКО ЗА ПОМФРИТ

899 ден
бесплатна достава

Ти овозможува да исечеш еднакви парчиња помфрит во две големини брзо и лесно!

Предности при користење на овој производ

Брзо, лесно и едноставно – Исечи совршени парчиња помфрит или стапчиња од зеленчук со еден потег.

Нерѓосувачки челик – Изработен од нерѓосувачки челик 18/8.

Лесен е за употреба – Стави го компирот во средината и со само еден потег ќе добиеш совршено исецкан помфрит.

Не постои домаќинка која не би го посакала овој феноменален сецко за помфрит.

Брзо, лесно и едноставно исечи совршени парчиња помфрит или стапчиња од зеленчук со еден потег.

Само стави го компирот, притисни ја рачката и помфритот е спремен за пржење

Едноставна алатка која создава вкусен домашен помфрит.

Освен за компири, наменет е и за сечење и подготовка на јаболка и друго цврсто овошје или зеленчук.

Лесен е за користење. Стави го компирот во средината и со само еден потег ќе добиеш совршено исецкан помфрит.

Кога не се користи не зазема многу простор во кујната.

Исклучително лесен за употреба и чистење.

Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој гарантира континуирана долготрајна употреба.

Комплетот вклучува две сечила со различни големини изработени од нерѓосувачки челик кои лесно се отстрануваат и монтираат.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: висина 10,6 cm, ширина 9 cm, должина 25,5 cm
  • Комплетот вклучува две сечила со различни големини: 9 x 9 mm, 12 x 12 mm

 

Нарачајте го вашето веднаш со 63% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

  • Во сетот се вклучени две сечила со различни големини кои лесно се вадат и поставуваат
  • Ултра остри сечила од нерѓосувачки челик
  • Безбеден за миење во машина за садови
  • Димензии: 10,6 x 9 x 25,5 cm
  • Две различни големини на решетка за сечење:
  • 9 x 9 mm
  • 12 x 12 mm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping