СЕТ 5 КРУЖНИ СЕЧИЛА

350 ден
бесплатна достава

Сет 5 Кружни Сечила со кои ќе можеш да пресечеш различни типови на материјали во твојот дом

Предности при користење на овој производ

Повеќенаменски сечила – Одлични за сечење дрво, пластика, бакар, тенки метални плочи и слично.

Брзо и прецизно сечење– Квалитетната изработка и острината на сечилата ќе ти овозможат работата да ја завршиш без многу вложен напор.

Лесна употреба – Доаѓаат со стебло, лесни се за инсталирање и заменување, заштедуваат време и ефикасни се за работа.

Со овој сет кружни сечила ќе можеш да пресечеш различни типови на материјали во твојот дом.

Ти овозможуваат да ја отстраниш старата ограда, да ја пресечеш потребната должина на пластичната цевка за довод, да го исечеш дрвото во градината и станеш сам свој мајстор во твојот дом.

Квалитетната изработка и острината на сечилата ќе ти овозможат работата да ја завршиш без многу вложен напор.

Одлични за сечење дрво, пластика, бакар, тенки метални плочи и слично.

Направени од силен нерѓосувачки челик со голема брзина HHS за издржливост.

Доаѓаат со стебло, лесни се за инсталирање и заменување, заштедуваат време и ефикасни се за работа.

 

Технички карактеристики:

  • 5 големини: 22mm, 25mm, 32mm, 35mm, 44mm
  • Големина на стебло: 3.2mm

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping