СЕТ 3 КАЛАПИ ЗА ТОРТА

549 ден
бесплатна достава

  • Направете ја највкусната торта и колачи во различни димензии
  • Совршени калапи за правење на солени и слатки колачи, а особено за торти и декорација
  • Сет од 3 различни големини кој ви е потребен да ги изненадите вашите сакани со вкусни торти и колачи
  • Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, отпорен на висока температура и корозија
  • Лесни за чистење и одржување

3 различни големини:

  • 20 x 20 x 4.5 cm
  • 15 x 15 x 4.5 cm
  • 10 x 10 x 4 5 cm

Обликувајте ја тортата или направете совршени колачи во форма на коцка со помош на овој Сет Калапи за Торта со 3 различни големини изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping