СЕТ КРУЖНИ КАЛАПИ ЗА ТОРТА

499 ден
бесплатна достава

  • Сет од 3 различни големини совршени за правење на солени и слатки колачи
  • Калапи кои ќе привлечат внимание во секоја кујна
  • Слатките и солените рецепти ќе станат ваше секојдневие
  • Издржлива челична конструкција
  • Лесни, едноставни и практични за користење и одржување
  • Издржливи и безбедни во рерна и машина за садови

Направете ги Вашите омилени торти и колачи во различни големини со помош на овој нелеплив Сет Кружни Калапи за Торта – издржлива челична конструкција.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping