СЕТ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ СО ВОДЕНА МАГЛА

(10 коментари)

699 ден
бесплатна достава

Clear
Уживај во природа дури и во најжешките летни денови

Предности при користење на овој производ

Лесна инсталација – Сè што е потребно за користење на системот за ладење со водена магла е приклучок или дворна славина со притисок од 2,5 – 4 бари.

Одличен разладувач во жешките денови – Сетот дава неверојатно чувство на свежина и субјективно чувство на намалување на температурата. Колку е поголема надворешната температура, толку е подобар ефектот на системот.

Ја потиснува прашината и го решава проблемот со инсектите – Покрај топлината, системот за прскање ги елиминира проблемите со инсектите и ја потиснува прашината. Комарците често знаат да ни го расипат уживањето во текот на вечерта. Со водена магла ова повеќе не е проблем!

Економичен -Потрошувачка на вода околу 2 литри на час по распрскувач.

Летните бавчи и тераси се омиленото место за седење во пролет и лето. Тоа се места каде се дружиме со пријателите и уживаме во убавото време.

Колку е убаво летото толку може да биде и многу топло и загушливо на тераса или во двор. Не е доволно само да се скриеме од сонцето под сенка, потребно е и нешто да не разлади.

Овој сет за водена магла е генијална работа кога надвор температурите се високи, а сепак не сакаш да се затвориш во куќата. Ќе ти овозможи да се разладиш на многу попријатен и природен начин, а во исто време да уживаш во твојот двор без разлика на надворешната температура.

Прскалките се дизајнирани така да произведуваат пријатна водена магла која брзо испаува а воедно и разладува на многу кратки периоди.

Сетот дава неверојатно чувство на свежина и субјективно чувство на намалување на температурата. Колку е поголема надворешната температура, толку е подобар ефектот на системот.

Покрај топлината, системот за прскање ги елиминира проблемите со инсектите и ја потиснува прашината. Комарците често знаат да ни го расипат уживањето во текот на вечерта. Со водена магла ова повеќе не е проблем!

Одличен разладувач во жешките денови за градините на твојот ресторан, кафе, хотел, базен, плажа, двор – прилагодлив на сите типови отворени простории и полуотворени простори! Прилагодлив за сите, чадори, тенди, мобилни и фиксни структури. Сетот е со 15 дизни и со должина од 15 метри.

 

Технички карактеристики:

  • Должина: 15М
  • Стандарден конектор за црево

 

Нарачајте го вашиот сет веднаш со дури 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Ivanov Jovan
1
Ivanov Jovan
Ivanov Jovan
5/5

Odlicna investicija, se prikacuva na bilo koe standardno crevo, ima 15 prskalki rasporedeni na sekoj metar.

4 months ago
Image #1 from Владимир
1
Владимир
Владимир
5/5

Го наместив на чадорот во дворот, сега слободно може да се прават збиранки со пријатели. Производот е одличен, лесно се мести и се фаќа на било какво црево.

4 months ago
Image #1 from Blaze Petrov
1
Blaze Petrov
Blaze Petrov
4/5

Mnogu e prakticen, lesno se postavuva i jacinata na mlazot moze da se prilagodi!

4 months ago
Image #1 from Jonuz
1
Jonuz
Jonuz
4/5

Ispusta prijatna magla na kratki periodi, ne trosi mnogu voda i lesno se postavuva

4 months ago
Image #1 from Atanas Georgiev
1
Atanas Georgiev
Atanas Georgiev
5/5

Poracav set od 15M dolzina, go namestiv pred rabotilnicata bidejki letno vreme tesko se raboti koga e mnogu zesko, no sega nemozam da se pozalam. Go preporacuvam.

4 months ago
Image #1 from Mitrov Sasko
1
Mitrov Sasko
Mitrov Sasko
5/5

Predobar proizvod, ne samo sto te razladuva tuku te stiti i od komarci navecer.

4 months ago
Image #1 from Васко Божинов
1
Васко Божинов
Васко Божинов
5/5

Добар е квалитетот, се мести за половина час, го препорачувам!

4 months ago
Image #1 from Elizabeta Jovanovska
1
Elizabeta Jovanovska
Elizabeta Jovanovska
3/5

Potesko mi bese dodeka da se snajdam sama da go namestam no nekako se snajdov na krajot inaku super proizvod e vredi da se kupi, no nekoj da ti go namesti 😄

5 months ago
Image #1 from Naumce Todorov
1
Naumce Todorov
Naumce Todorov
5/5

Lesno se mesti, ne e nekoja komplcirana rabota, mlazot e prijaten...Super funkcionira!

5 months ago
Image #1 from Robert S.
1
Robert S.
Robert S.
4/5

Ne se mesti mnogu brzo no vredi da se ima vo dvorot preku letniot period

5 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping