СЕТ ЗА ПОПРАВКА НА ШОФЕРШАЈБНА

(10 коментари)

499 ден
бесплатна достава

Брзо и ефикасно пополни ги напукнатите и изгребани стаклени површини без посетување сервис или мајстор!

Предности при користење на овој производ

Брзо и ефикасно – Мешавината од лепак и вештачка смола која се наоѓа во шишенцето е решението кое им овозможи на корисниците брзо и ефикасно да ги санираат оштетените стаклени површини.

Сигурност – По употребата на комплетот за репарација, целосно се превенира понатамошно пукање, и тоа без видливи трагови.

Повеќенаменски производ – Со овој комплет за репарација можеш да ги поправиш оштетувањата не само на шофершајбната, туку и на екраните на вашите телефони, лаптопи, таблети.

Ти удри камече во стаклото и ти направи пукнатинка? Се нервираш бидејќи поправката ќе те чини време, нервози и пари?

Не повеќе! Ти го претставуваме овој иновативен сет за поправање на оштетена шофершајбна.

Брзо и ефикасно пополни ги напукнатите и изгребани стаклени површини без посетување сервис или мајстор!

Избегни дополнително пукање на стаклото! Навремено спречи настанување на поголема штета на стаклените површини така што за неполн половина час ќе ги пополниш несаканите оштетувања со смеса од мешавина на смола и двокомпонентен лепак.

Сетот се состои од иновативна солуција која се раствара со молекулите на стаклото, и крајниот резултат е вчудоневидувачи добар. А вклучени се и држач со вакум, и фолија.

Исклучително лесно за оперирање и употреба, целата процедура ќе ја завршиш за само 20-30 минути.

Мешавината од лепак и вештачка смола која се наоѓа во шишенцето е решението кое им овозможи на корисниците брзо и ефикасно да ги санираат оштетените стаклени површини.

По употребата на комплетот за репарација, целосно се превенира понатамошно пукање, и тоа без видливи трагови. Смесата за пополнување пукнатини по сушењето не се познава и е толку цврста што не може да дојде до поголемо оштетување.

Со овој комплет за репарација исто така можеш да ги поправиш оштетувањата не само на шофершајбната, туку и на екраните на вашите телефони, лаптопи, таблети.

Употреба:

Четириножецот постави го на пукнатината и низ дупчето вбризгај ја потребната количина гел. По 20мин., отстрани го четириножецот, одлепи ја фолијата и остатокот од гелот отстрани го со стругачот и израмни го местото на стаклото каде што претходно имаше оштетување.

 

Пакетот вклучува: 

  • 1 x смола за поправка
  • 1 x уред за поправка
  • 1 x стврднувачка лента
  • 1 x сечило

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Далибор Павловски
1
Далибор Павловски
Далибор Павловски
5/5

Супер ефикасен производ! Успеав да поправам две пукнатини на ветробранското стакло и сега едвај се забележуваат 😄

4 months ago
Image #1 from Kire Gorgiev
1
Kire Gorgiev
Kire Gorgiev
5/5

Mi se dopadna proizvodot zatoa sto e lesen za upotreba ako pravilno gi sledis instrukciite. Mozebi na pocetokot izgleda malku komplicirano no navistina e brzo i lesno.

4 months ago
Image #1 from Hristijan Jovanovik
1
Hristijan Jovanovik
Hristijan Jovanovik
4/5

Toa e proizvodot sto mi bese potreben, efikasen e i lesen za upotreba!

5 months ago
Image #1 from Костадин Манески
1
Костадин Манески
Костадин Манески
5/5

Ги исполнив инструкциите сите до еден и производот даде супер резултат, го препорачувам!

5 months ago
Image #1 from Ilija Mihailovski
1
Ilija Mihailovski
Ilija Mihailovski
4/5

Zasteduva pari i vreme i zatoa vredi da se kupi!

5 months ago
Image #1 from Мирче
1
Мирче
Мирче
4/5

Откако ги следев јаснo упатства, во рок од 20 минути пукнатината е речиси невидлива 🙂

5 months ago
Image #1 from Аце Насковски
1
Аце Насковски
Аце Насковски
5/5

Најдобар квалитет и најниска цена што сум нашол досега. Многу добра работа!

5 months ago
Image #1 from Stojanco
1
Stojanco
Stojanco
5/5

Zadovolen sum od proizvodot, barem za sega ke me spasi od majstori.

5 months ago
Image #1 from Goran Petkovski
1
Goran Petkovski
Goran Petkovski
4/5

Golema zasteda na pari, super funkcionira i super kvalitet.

5 months ago
Image #1 from Demir
1
Demir
Demir
3/5

Pristigna setot za popravka, dobar kvalitet e i lesni instrukcii!!

6 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping