САДОВИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА

399 ден
бесплатна достава

Сет 5 садови за складирање храна од нерѓосувачки челик

Предности при користење на овој производ

Нерѓосувачки челик – Издржлив и лесен за чистење.

Ја одржуваат храната свежа – Секој сад содржи пластичен капак кој се прицврстува и херметички се затвара за да ја одржува храната свежа.

Лесна употреба – Може да се стават во фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови и да се спојат заедно за полесно складирање кога не се користат.

Сетот содржи пет садови за складирање храна од нерѓосувачки челик со пластичен капак. Може да се користат за подготовка, сервирање и складирање на храна. Секој сад има различна димензија во зависност од потребата.

Секој сад има свој соодветен капак. Издржлив, лесен за чистење со убава форма.

Елегантниот нерѓосувачки челик изгледа софистицирано, што ги прави овие чсаови одлични и за послужување гости.

Секој сад содржи пластичен капак кој се прицврстува и херметички се затвара за да ја одржува храната свежа.

Може да се стават во фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови и да се спојат заедно за полесно складирање кога не се користат.

Садовите доаѓаат во различни димензии: 10 cm, 12 cm, 14 cm, 16 cm, 18 cm.

Совршена идеја за подарок за секоја пригода.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Различни величини: 10cm, 12cm, 14cm, 16cm, 18cm.
  • Секој сад доаѓа со пластичен капак

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 65% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping