РОТИРАЧКА ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ - ЗА ТВОЈОТ ДОМ И АВТОМОБИЛ

999 ден
бесплатна достава

Исчисти ја куќата или автомобилот брзо и лесно со ротирачка безжична четка!

Предности при користење на овој производ

Поголема ефикасност – Ротирањето на четката ќе ти помогне да ја исчистиш секоја површина.

Различни екстензии – Користи ја рамната четка за големи површини, зашилени агли и тешко достапни места, а со додатоците од микрофибер ќе можеш да ги исчистиш понежните површини.

Повеќенаменска четка – Исчисти ја бањата и кујната, подот, плочките, автомобилот, терасата, оградата, градинарски мебел и се друго во твоот дом.

Почиста куќа – Твојата куќа ќе блесне со чистота! Исчисти ја дури и најтврдоглавата нечистотија, дури и на тешко достапни места, за да го направиш твојот дом беспрекорен.

Безжичен дизајн – Бежичниот дизајн ќе ти овозможи поголема мобилност додека работиш. Батеријата на четката трае долго и се полни.

Помалку напор – Заборави на макотрпното триење и испуканите раце. Оваа четка ќе ти го заврши најтешкиот дел од работата.

Уморнa си од макотрпното чистење и стругање на закоравените дамки? Исчисти ја целата куќа со оваа ротирачка четка со голема моќност. Со различни екстензии, ќе можеш да исчистиш големи површини и тешко достапни агли и да се ослободиш дури и од најтврдоглавата нечистотија!

Автоматската ротација и дава на оваа четка голема моќ за чистење, така што може да постигнеш многу поголема ефикасност со помалку труд!

Користи ја рамната четка за големи површини, зашилени агли и тешко достапни места, а со додатоците од микрофибер ќе можеш да ги исчистиш понежните површини.

Исчисти ја бањата и кујната, подот, плочките, автомобилот, терасата, оградата, градинарски мебел и се друго во твоот дом.

Бежичниот дизајн ќе ти овозможи поголема мобилност додека работиш. Батеријата на четката трае долго и се полни.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Режим на работа: батерија на полнење
  • Големина: 33,5 x 27,5 x 9 cm

 

Во пакувањето добиваш:

  • 1 x Ротирачка електрична четка
  • 4 x Додатоци за чистење
  • 1 x Полнач

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping