РОБОТ ПРАВОСМУКАЛКА

1.299 ден
бесплатна достава

Робот правосмукалка за идеално чисти подови

Предности при користење на овој производ

Паметна Smart технологија – Паметниот робот-правосмукалка ја мапира подлогата за чистење и го чисти секој дел од подот.

Чисти лесно и едноставно – Само вклучи ја на копчето и остави ја да го исчисти целиот неред во куќата.

Моќна батерија – Овозможува чистење до 2 часа.

Чистење на домот на забавен и ефикасен начин со новата паметна правосмукалка.

Напредната технологија за мапирање значи дека речиси целата површина ќе биде исчистена. Моќната батерија овозможува чистење до 2 часа. Моќна правосмукалка која брзо ќе го исчисти твојот дом додека ги завршуваш другите домашни работи, пиеш кафе или гледаш телевизија.

Се што треба да направиш е да притиснеш на START и роботот автоматски се прилагодува на просторот.

Погодна за плочка, паркет или линолеум, без црева, кабли и натегнување.

Погодна за чистење под мебелот. Моќност на батерија 1600mAh, со вклучен адаптер за полнење.

Технички карактеристики:

  • Големина: дијаметар 27.8 cm и висина 5.8 cm
  • Моќност на батерија: 1600mAh

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping