РЕТРО ТЕТРИС КОНЗОЛА

399 ден
бесплатна достава

Да се вратиме во времето кога oваа конзола претставуваше вистинско задоволство и беше хит помеѓу сите генерации во 90-тите години (пред времето на мобилните телефони).

Тетрис конзолата е едноставна за употреба, има повеќе игри со неколку брзини и е одличен уред за забава за деца и возрасни.

Одлична забава за сите генерации со тетрис.

Тетрисот има голем избор на игри вклучуваќи и змија.

Ги исполнува преференциите и на децата и на повозрасните.

  • Димензии: 14.2×6.5cm
  • Димензии на екран: 2.6x3cm
  • Напојување: 2 x АА батерии (не се вклучени)
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping