РЕТРО НИНТЕНДО СО ПИШТОЛ - 9999 ИГРИ

890 ден
бесплатна достава

Приреди забава за целото семејство и врати се во старите времиња со ретро нинтендо со дури 9999 игри!

Предности при користење на овој производ

Забава за целото семејство – Одбери една од 9999 игри и уживај заедно со твоите најмили.

9999 игри – Ретро конзола со дури 9999 игри, 2 џоистици + пиштол која можеш да ја поврзиш со твојот телевизор и да уживаш заедно со најмалите членови на семејството.

8BIT – Новата супер 8-битна конзола за игри е незаборавно патување во земјата на игрите. Одлична забава за деца и родители кои сакаат авантура и за сите кои сакаат да се присетат на часовите поминати во играње класични 8-битни игри.

Дали се сеќаваш на старите добри времиња кога играше 8-битни игри на ТВ? Дали се сеќаваш на класици како Супер Марио Брос, Пак Хант или Контра? Сега имаш можност да играш повторно со твоите деца на нашата нова ретро конзола со 9999 игри!

Новата супер 8-битна конзола за игри е незаборавно патување во земјата на игрите. Одлична забава за деца и родители кои сакаат авантура и за сите кои сакаат да се присетат на часовите поминати во играње класични 8-битни игри како СУПЕР МАРИО БРОС, ПАК ХАНТ, КОНТРА…

Изграден на уникатен модел на конзола – одлична причина да се вратиш во старите времиња!

Уживај во играта со едноставни контроли со џојстик со само неколку основни копчиња.

Искуси го спојот на добро познат дизајн и нови технологии кои ти даваат висока резолуција и брз процесор.

Одличен за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти.

Во пакетот се вклучени два класични контролери + пиштол.

Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители.

 

Технички карактеристики:

  • Конзола со 9999 ретро игри
  • Конзола: 8-битна
  • Големина: 31 x 23 x 6 cm

 

Сетот вклучува:

  • 1 x Нинтендо
  • 2 x Џоистици / конторлери + пиштол
  • 1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
  • 1 x Адаптер

Нарачајтe го вашето веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping