РАЧЕН МИКСЕР

690 ден
бесплатна достава

  •  7 Брзини за лесно ракување
  • Супер ефикасен и одличен за промешување и на потврди состојки
  • Лесен за употреба со претискање на само едно копче
  • Мал и компактен но доволно моќен за да ги измати сите состојки
  • Совршен за кремови, шамови, блендирање и миксови
  • Мала потрошувачка на енергија
  • 2 Пара маталки од нерѓосувачки челик
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping