РАЧЕН АПАРАТ ЗА СПИРАЛНО СЕЧЕЊЕ

699 ден
бесплатна достава

Дали постои замена за тешките оброци полни со масти? Овој рачен апара за спирално сечење ќе ти помогне да подготвиш превкусни јадења од овошје и зеленчук за миг.

Шпагети од тиквички, салати, тестенини со зеленчук итн. Само стави ги состојките во апаратот за спирално сечкање, сврти ја рачката и сечилата идеално ќе ги обработат.

Како да го користиш?

  • Стави го твоето омилено овошје или зеленчук на Рачниот апарат за спирално сечење и врти ја рачката.
  • Со секое вртење, зеленчукот или овошјето ќе излезе во тенки или дебели спирали или пак машнички.
  • Секогаш држи ги сечилата настрана од прстите и твоето тело. Држи го подалеку од дофат на деца.

Рачниот апарат за спирално сечкање ќе ти помогне да заштедиш време, а твоите оброци ќе бидат вкусни и здрави.

Наместо да јадеш тешки оброци со многу калории и масти, сега може да уживаш во најразлични здрави оброци.

Користи го за да направиш вкусни салати, тестенини од зеленчук или разновиден пржен зеленчук.

Направи неверојатни кулинарски дела во удобноста на твојата кујна.

3 различни сечила за интересни форми:

  • Користи го дебелото сечило за спирали за да направиш шпагети од тиквички или пиперки;
  • Користи го тенкото сечило за спирали за да направиш тенки спирали;
  • Користи го сечилото за машнички за да ги исечеш зелка, моркови и кромид без да треба да сецкаш и да се повредиш.

 

Трите сечила кои се менуваат се екстремно остри и се направени од не‘рѓосувачки челик.

  • 3 различни сечила за интересни форми
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping