ПРОФЕСИОНАЛНА КУЈНСКА ПРЕСА

3.490 ден
бесплатна достава

Професионална кујнска преса за лесно и ефикасно цедење на сок, нектар од калинка, цитруси и зеленчук.

Добиј 100% природен нектар во само три чекори.

Капацитет на цедење 50L за само 1 час.

Сечење на секаква големина на овошје благодарение на големиот дијаметар.

Голема потисна моќ што го цеди овошјето и зеленчуокот до последната капка.

Безбедна и стабилна благодарение на тешкото леано железо и гумените нозе.

  • Капацитет на цедење 50L за само 1 час
  • Нер’ѓосувачки челик
  • Димензии 55 x 16 cm
  • Тежина 5kg
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping