ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕТ НОЖЕВИ

790 ден
бесплатна достава

Исечи овошје, зеленчук или месо како професионален готвач

Предности при користење на овој производ

Сет од 6 ножеви – Фантастичен сет на ножеви кои ќе ти ја олеснат работата во твојата кујна.

Нерѓосувачки челик – Сет ножеви од нерѓосувачки челик со антибактериски слој кој не остава дамки и не задржува мирис на храна.

Остри и издржливи – Многу остри сечила, со квалитетни ергономски рачки.

Ти доаѓаат гости, а имаш стари досадни ножеви и не можеш прецизно да исечеш сирење, сланина или торта? Зарем услугата не изгледа убаво и уредно како во ресторан?

Совршено прецизно и лесно исечи леб, суво месо, тенки шницли или парче торта, со овој професионален сет на ножеви што ги користат најдобрите светски готвачи! Квалитетни сечила изработени од нерѓосувачки челик по германска методологија со врвен квалитет, спречува ‘рѓа и совршено го зачувува квалитетот на храната.

Фантастичен сет ножеви од нерѓосувачки челик со антибактериски слој кој не остава дамки и не задржува мирис на храна.

Многу остри сечила, со квалитетни ергономски рачки.

Сетот се состои од сите потребни алатки за леснои брзо спреманње на храна како најдобрите светски готвачи!

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Ергономски рачки

 

Сетот се состои од 6 парчиња:

  • 4 x ножеви со различна форма за различна намена
  • 1 x ножици
  • 1 x нож за лупење

 

Нарачајте го вашиот сет веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping