ПРИСПОСОБЛИВ И ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА САДОПЕР

490 ден
бесплатна достава

Ослободи се од нередот и чувај ги сите потребни работи на едно место

Предности при користење на овој производ

Не собира вода – Никој не сака бигор и мувла, затоа прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Сега конечно можеш да бидеш сигурен дека вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса.

Совршен за сите мијалници – Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници.

Долготраен и висококвалитетен – Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен.

Прилагодлива должина – Должината на организаторот е прилагодлива, така што одговара на големината на мијалникот од 31 до 49,5 см.

Дали сунѓерот, челичната жица за стругање или детергентот за миење садови заземаат премногу простор во мијалникот? Немаш каде да оставиш влажни крпи да се исушат? Сега конечно можеш да чуваш се што ти треба на едно место и на дофат.

Миењето на садовите не е само макотрпна и мачна работа, туку и зад себе остава голема количина неред. Конечно се појави решение кое ќе ги задоволи потребите на сите домаќинки! Создади здрава животна средина, спречи бактериите да се размножуваат!

Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници.

Никој не сака бигор и мувла, затоа прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Сега конечно можеш да бидеш сигурен дека вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса.

Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен.

Организирај го садоперот и подобри ја хигиената во кујната!

Технички карактеристики:

  • Димензии: 36-50 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping