ПРИЛАГОДЛИВА ПОЛИЦА ЗА РУТЕР

499 ден
бесплатна достава

Прилагодливата и пренослива полица за горниот дел од телевизорот или мониторот

Предности при користење на овој производ

Лесна и брза монтажа – Веќе не мораш да дупчиш ѕидови за да имаш полица. Едноставно прикачи ја на горниот дел од екранот на телевизорот или мониторот и можеш да го прилагодиш аголот на страничната завртка.

Се на едно место – Без разлика дали сакаш да ги ставиш далечинските управувачи и рутерот на едно место, прилагодливата полица лесно ќе го издржи тоа. На неа можеш да поставиш и украсни предмети за да го разубавиш самиот амбиент.

Универзална – Погодна за сите типови екрани. Полицата е компатибилна со сите видови рамни екрани без разлика на големината и брендот.

Прилагодлива – Ногарките на полицата се прилагодливи и изработени од материјал што не се лизга, така што останува на своето место.

Пренослива и лесна за одржување – Бидејќи може да се инсталира за само неколку секунди, многу е лесна за носење од место до место. Може да се користи и за домашна и за канцелариска употреба.

Никогаш повеќе нема да го изгубиш далечинскиот управувач благодарение на прилагодливата полица која се поставува на горниот дел од телевизорот и мониторот! Заборави на тие ситуации, со оваа прилагодлива полица можеш да чуваш сè на едно место (далечински, рутер, чаши, украси и што и да ти падне на ум). Се инсталира за неколку секунди и не бара алатки или дупчење.

Монтирањето на оваа полица на врвот на твојот монитор или телевизор ќе ти обезбеди дополнителен простор во твојот дом и совршено место за складирање на разни предмети – рутери за Wi-Fi, конзоли за игри, далечински управувачи, рамки за слики, звучници, растенија итн.

Ногарките на полицата се прилагодливи и изработени од материјал што не се лизга, така што останува на своето место.

Потребни се само неколку секунди за да се монтира, а се прилагодува под кој било агол благодарение на подвижните ногарки.

Погодна за сите типови екрани. Полицата е компатибилна со сите видови рамни екрани без разлика на големината и брендот.

Бидејќи може да се инсталира за само неколку секунди, многу е лесна за носење од место до место. Може да се користи и за домашна и за канцелариска употреба.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 34 x 16.5 cm
  • Материјал: Пластика

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping