МИНИ РАЧНА МАШИНКА ЗА ШИЕЊЕ

(5 коментари)

599 ден
бесплатна достава

Мини рачна машинка за шиење, практична и секогаш при рака!

Предности при користење на овој производ

Компактен дизајн – Мини рачната машинка за шиење е толку компактна што можеш да ја носиш секаде со себе и лесно да ја ставиш во фиока до следната употреба. Совршено се вклопува во твојата рака и ја елиминира можноста за повреда.

Заштеди на пари – Повеќе не мора да ги фрлаш алиштата бидејќи има мала штета. Сега секоја ткаенина може да изгледа сосема нова за само неколку минути.

Прецизна и ефикасна – Не дозволувај големината да те измами. Мини рачната машина за шиење има механизам со висока прецизност и гарантира дека секој шев ќе изгледа совршено.

 

Практична и пренослива машина за шиење со која можеш брзо и лесно да ги зашиеш и поправиш искинатите работи за само неколку минути. Сега можеш лесно да ги поправаш искинатите алишта дури и ако немаш никогаш претходно користено машина за шиење.

Оваа лесна, безжична, паметна, мини рачна машина за шиење е лесна за носење и патување, за домаќинство, брза и лесна поправка на лице место и служи за итни потреби за шиење.

Сите знаеме колку може да биде тешко кога ќе ја поставиме масата и ќе извадиме стара машина за шиење од плакарот, само да сошиеме еден искинат дел.

Откако ќе научиш како да се справиш со тоа, поправките ќе бидат завршени многу брзо и лесно.

Машината за шиење можеш да ја користиш насекаде и во секое време, дома, во канцеларија, во автомобил.

Паметната машина е многу лесна за употреба, така што секој може да ја користи, и за почетници и за проесионалци.

 

Технички карактеристики:

  • 4 AA батерии (не се вклучени)
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 22 x 5 x 15 cm
  • Боја: бела

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 68% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

  • Пакувањето вклучува: вретено, игла навој, дополнителни игли, 3 дополнителни котури со конец, упатство за ракување
  • Работи на 4 x AA батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 22 x 5 x 15 cm
Image #1 from Ристеска Сонја
1
Ристеска Сонја
Ристеска Сонја
5/5

Навистина сум импресионирана од оваа мала алатка, ја користам многу често, многу е практична и лесна и ја препорачувам бидејќи треба да ја има секоја домаќинка..

8 months ago
Image #1 from Нада Дамјанова
1
Нада Дамјанова
Нада Дамјанова
5/5

Ја купив по препорака на моја другарка и ја користам веќе 2 месеци, вреди да се купи!

8 months ago
Image #1 from Gorgioska Suzana
1
Gorgioska Suzana
Gorgioska Suzana
4/5

Pristigna pratkata, vi blagodaram za ljubeznosta i profesionalnosta.

8 months ago
Image #1 from Savka Todorovska
1
Savka Todorovska
Savka Todorovska
4/5

Navistina funkcionira kako sto e opisano, cesto ja koristam i ja preporacuvam!

8 months ago
Image #1 from Силвана
1
Силвана
Силвана
5/5

Незаменлива!

8 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping