ПРЕНОСНА МАСИЧКА

990 ден
бесплатна достава

Најпрактичната преносна масичка во светот конечно пристигна и кај нас

Предности при користење на овој производ

Стабилна и издржлива – Не мора да се грижиш ако твојот лаптоп е премногу тежок за оваа масичка – направена е од цврсти алуминиумски нозе, може да издржи многу големи тежини без никакво оштетување.

Практичен ергономски дизајн – Масичката е исклучително лесна и зафаќа малку простор, што ти овозможува да ја носиш каде што сакаш.

Мултинаменска – Можеш да ја користиш како маса за твоето дете, држач за лаптоп, биро, маса за сервирање или нешто сосема друго. Бидејќи е мала и компактна, можеш да ја оставиш настрана додека не ти треба.

Склоплива – Како додатна бенефиција, масичката се склопува и може да ја носиш со себе насекаде.

Традиционалните маси се тешки, гломазни и заземаат премногу простор. Конечно се појави масичка која може се! Повеќенаменската преносна масичка на преклопување е лесна и едноставна за транспорт, што ја прави идеална за патување со семејството и пријателите и за домашна употреба. Прилагодувањето на висината го штити твојот ‘рбет, додека прилагодувањето на аголот ја елиминира болката во зглобовите што се јавува за време на работата. Иако е мала и лесна, квалитетната конструкција може да издржи и до 20 килограми. Совршена за домови кои немаат доволно простор.

Без разлика дали сакаш кампување, риболов или патувања со семејството или пријателите, оваа масичка секогаш ќе биде тука за тебе.

Не мора да се грижиш ако твојот лаптоп е премногу тежок за оваа масичка – направена е од цврсти алуминиумски нозе, може да издржи многу големи тежини без никакво оштетување.

Масичката е исклучително лесна и зафаќа малку простор, што ти овозможува да ја носиш каде што сакаш.

Можеш да ја користиш како маса за твоето дете, држач за лаптоп, биро, маса за сервирање или нешто сосема друго. Бидејќи е мала и компактна, можеш да ја оставиш настрана додека не ти треба.

Како додатна бенефиција, масичката се склопува и може да ја носиш со себе насекаде.

 

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 53 x 40 x 3cm
  • Материјал: решетки – метал, штица – пластика

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping