ПРЕНОСНА МАСИЧКА

490 ден
бесплатна достава

Најпрактичната преносна масичка во светот конечно пристигна и кај нас

Предности при користење на овој производ

Практичен ергономски дизајн – Масичката е исклучително лесна и зафаќа малку простор, што ти овозможува да ја носиш каде што сакаш.

Мултинаменска – Можеш да ја користиш како маса за твоето дете, држач за лаптоп, биро, маса за сервирање или нешто сосема друго. Бидејќи е мала и компактна, можеш да ја оставиш настрана додека не ти треба.

Помошни прегради – Масичката има две големи прегради од страните што ти овозможува складирање на некои лични работи во зависност од тоа за што ќе ја користиш масичката.

Традиционалните маси се тешки, гломазни и заземаат премногу простор. Конечно се појави масичка која може се!

Имај ја таа потребна слобода и удобност во креветот додека јадеш, читаш, работиш на лаптоп или било која друга активност.

Иновативната и исклучително практична масичка е одлична за седење во кревет со лаптоп, таблет, или пак како масичка за твоето дете на која што ке може да јаде и да ги гледа омилените анимирани филмови.

Конечно производ со кој ќе си ги завршиш сите работи во твојата омилената позиција.

За разлика од некој други масички присутни на пазарот, нашата масичка има и помошни странични џебови за поставување на таблет или други лични работи во зависност од тоа за што ја користиш во моментот. А благодарение на практичниот ергономски дизајн со заоблени рабови, масичката може без проблем да ја користиш во секоја можна лежечка или седечка позиција.

 

 

Масичката може да ја користиш ти или твоето дете, додека седиш, додека лежиш, додека работиш, на под, на кревет, на биро, едноставно кажано насекаде и во секое време.

Може да ја користиш и за други активности, како полица, како масичка за грицки и пијалок додека лежиш и гледаш телевизија, или на пример доколку сакаш да го изненадиш партнерот со доручек во кревет.

Едноставно оваа преносна масичка е незаменлива!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: цврста пластика

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping