ПРЕНОСЛИВА СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ

599 ден
бесплатна достава

Сите обувки на едно место!

Предности при користење на овој производ

Организирај ги чевлите – Чевлите расфрлани во ходникот или плакарот се ноќна мора кога треба да го пронајдеш она што ти треба. Со оваа сталажа можеш да ги подредуваш чевлите и да ги организираш патиките, чизмите и слично.

30 пара чевли – Секоја од 10-те полици може да собере 3 пара чевли, што е вкупно 30 пара! Дури и кога станува збор за многу гости, ќе има место за сите чевли.

Место за гости – Кога ќе пристигнат гостите, ходникот брзо се полни со чевли на кои може и да се сопнеш. На полицата ќе има доволно простор за прилики кога ќе дојдат гости кај тебе.

 

 

Расфрланите чевли во ходникот се ноќна мора за секоја домаќинка. Оваа лесна, но издржлива полица е направена за поддршка до 30 пара чевли! Можеш да ја ставиш во ходникот, во просторијата или во плакарот за да ги организираш чевлите, а посебна придобивка е што можеш да ја прилагодиш на просторот во кој ја ставаш.

Подреди ги чевлите – најносените или сезонски чевли како влечки, обувки за вежбање или чизми, можеш да ги ставиш на врвот на полицата за да ти бидат при рака, а чевлите што не се носат толку често на дното.

Можеш да избереш и посебни полици за типот на обувките – на пример, на првата полица може да има влечки на сите членови на домаќинството, на втората и третата патики кои се носат секој ден и слично!

Полицата зафаќа исклучително мал простор поради нејзиноиот специфичен дизајн кој овозможува лесно поставување, стабилност, цврстина и заштеда на простор.

Покрај за обувки може да ја користиш и за твоите реквизити и аксесоари, во било кој дел од твојот дом, или едноставно ќе ти се најде буквално за се.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 52 x 24,5 x 140 cm
  • Тежина: 2 кг
  • Боја: црна

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping