ПРЕНОСЛИВА ГРЕАЛКА

1.290 ден
бесплатна достава

ЗА ТОПЛА СЕМЕЈНА АТМОСФЕРА

Предности при користење на овој производ

Лесна за користење – Лесно се пренесува од соба во соба и не се потребни посебни упатства за работа. Едноставно вклучи ја и уживај

Економична – Потрошува многу малку електрична енергија.

Тивка – Греалката е речиси нечујна, може да се користи и во спалната соба, нема ни да ја забележиш.

Ефикасна и моќна – ќе те загрее за само неколку минути, се што треба да направиш е да го вклучиш во струја и за неколку минути просторијата ќе биде топла.

Дали сакаш да имаш целосна контрола над температурата во твојот дом и да можеш да се загрееш кога сакаш?

Загреј се во студените зимски денови со овој практичен грејач и уживај во времето поминато дома, со семејството и пријателите, во топла атмосфера.

Оваа пренослива греалка е се што ти треба за да не ја почувствуваш зимата во твојата куќа, канцеларија, бања, гаража. Едноставно притисни го во штекерот, прилагоди ја температурата преку далечинскиот управувач и повеќе не треба да се грижиш за заладување.

Исклучително практична и компактна, можеш да ја носиш насекаде со себе, може да загрева до 23м2 исклучително брзо. Исто така, содржи тајмер што можеш да го подесуаш. Има сигурен керамички елемент и заштедува енергија.

Загреј ја секоја просторија брзо, лесно и ефтино. Таа е идеална за помали соби и за патување.

 

Технички карактеристики:

  • Големина: 18 х 8,7 х 10,3 см
  • Моќност: 400W

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping