ПРЕНОСЕН ЛАДИЛНИК

1.490 ден
бесплатна достава

Двојниот систем за ладење и греење овозможува пијалоците и храната да се чуваат или ладни или топли, како што сакаш!

Предности при користење на овој производ

Погоден за автомобил или камион – Идеален за складирање на пијалоци и храна за патување, пикник, кампинг или прошетка.

Паметен дизајн – Не се слуша и се отвора многу лесно. На горниот дел од фрижидерот има 3 држачи во кои можеш да чуваш чаши или шишиња со што го олеснува патувањето. Капацитетот е 7.5 литри.

Лесен и компактен – Поради својата компактна големина, мини фрижидерот е прилично лесен и може лесно да се преместува од едно лице.

Енергетска ефикасност и заштеда – Овој мини фрижидер е енергетски ефикасен бидејќи ја чува твојата храна и пијалоци без да троши прекумерна енергија.

Запознај го мини преносливиот фрижидер, омилен на сите љубители на патувања и кампувања. Во споредба со стандардните преносливи фрижидери, овој мини фрижидер е многу корисен во студентски домови, мали апартмани, канцеларии, мотели, хотели, автомобили, камиони итн.

Мини фрижидерот е совршен за патување, но се покажа како исклучително корисен и во други прилики. На работа, можеш да го ставиш фрижидерот во близина на твоето биро и да чуваш грицки и пијалоци во него. Покрај тоа, може да биде одлично место за складирање на ручек. Ќе заштедиш пари и ќе се храниш подобро, бидејќи нема да нарачуваш брза храна.

Одличен и практичен за возачите на камиони или комбиња, ги прави патувањата полесни.

Лесен и пренослив, се напојува преку приклучок за запалка 12V.

Двојниот систем за ладење и греење овозможува пијалоците и храната да се чуваат или ладни или топли, како што сакаш. Погоден е за сите годишни времиња и затоа е идеален за патување. За неколку часа, ќе ги излади пијалоците кога надвор е жешко или ќе се погрижи храната да биде топла пред да ја послужиш. Режимот на работа лесно се менува – на предната страна има прекинувач за вклучување на ладењето и греењето.

 

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 7,5 литри
  • Големина: 32 x 18 x 27cm
  • Должина на кабел: 1,8 m
  • Напон: (DC) 12V
  • Моќност: 27-48W

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

  • Капацитет до 7.5L
  • Димензии 30 x 32,5 x 20,5 cm
  • Внатрешни димензии 19,5×21,5x15cm
  • Температура на ладење од 15-20°С
  • Температура на греење до 60°С
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping