ПРЕКЛОПНА МАСА СО 4 СТОЛИЦИ

3.650 ден
бесплатна достава

Одлична едноставна маса со преклопни столови, специјална за твојот камп, градина или дом

Предности при користење на овој производ

Преклопна – Алуминиумска маса на преклопување со 4 столици. Идеална за твојата градина, плажа, кампување, детски забави и многу повеќе.

Лесен за употреба – Едноделна маса, која може да се отвори со неколку едноставни чекори за кратко време, лесна за употреба.

Капацитет – Оваа маса на преклопување е опремена со четири столови, во кои можат да се сместат 4 возрасни.

Неверојатно практична маса со преклопни столови, специјална за твојот камп, пикник, градина, дом, настани, деловни активности, балкон или фарма. Помини пријатно време со твоето семејство или пријатели на кампот или во паркот.

Овој производ е иделен за било какви патувања бидејќи од актовка се претвара во маса со 4 столови.

Едноделна маса, која може да се отвори со неколку едноставни чекори за кратко време, лесна за употреба.

Структурата е стабилна и лесна за чистење, што го прави најдобриот избор за твоите активности на прошетка.

Во средината на масата има дупка со дијаметар од 3 см. Може да вметнеш чадор за заштита од сонце и дожд.

Идеална за твојата градина, плажа, кампување, детски забави и многу повеќе.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Алуминиумска легура

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping