МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПРЕКЛОПЛИВА ТАБЛА

499 ден
бесплатна достава

Трансформирај ја даската за сечење во мијалник за само неколку секунди!

Предности при користење на овој производ

3 Функции – Ќе ти овозможи да имаш корпа за овошје и зеленчук и во природа и дома, место каде лесно ќе можеш да ги миеш, цедиш и исечеш!

Квалитетен и издржлив материјал – Направена да трае долго, без опасност од испуштање штетни материи.

Заштедува простор – Заборави на разните даски кои зафаќаат многу простор, цедилки или корпи, претвори ја оваа мултифункционална табла во што и да ти треба, лесно преклопи ја кога не ја користиш и заштеди простор.

Мултифункционална – Ќе ти ги обезбеди најосновните и најважните работи кои и се потребни на секоја кујна, за неколку секунди пред себе имајш даска за сечење, мијалник, цедалка или корпа!

Без разлика дали си во природа или дома, ќе ти треба чиста и исечкана храна која лесно можеш да ја ставиш на едно место. За да не носиш многу работи со себе, овој мултифункционален производ ќе ти го обезбеди сето горенаведено и најважното нешто -ќе заштедиш простор!

Ќе ти ги обезбеди најосновните и најважните работи кои и се потребни на секоја кујна, за неколку секунди пред себе имајш даска за сечење, мијалник, цедалка или корпа!

Освен за домашна употреба, идеален е и кога си во природа – на отворено, односно кога не можеш да користиш статичен мијалник, а заштедата на простор е на прво место.

Направена е од силикон и антибактериски материјал кој лесно се мие, не ја ослободува штетната материја БПА (Бисфенол А), истовремено е издржлива и максимално флексибилна.

Заборави на разните даски кои зафаќаат многу простор, цедилки или корпи, претвори ја оваа мултифункционална табла во што и да ти треба, лесно преклопи ја кога не ја користиш и заштеди простор.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Силикон + пластика 100% безбедна
  • Димензии: 40 x 3 x 30 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Мултифункционална Преклоплива Табла која ќе ти помогне во секојдневните обврски во твојата кујна и ќе ти овозможи да заштедиш простор и време.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping