ПРАКТИЧНИ СТАЛАЖИ ЗА КУПАТИЛО

1.190 ден
бесплатна достава

Clear
Уредна бања со сталажа која заштедува простор

Предности при користење на овој производ

Искористи го просторот – Дали имаш мала бања или немаш простор за плакари? Сталажата ќе го искористи празниот простор над елементите и ќе направи простор за складирање на нештата.

Уредна бања – Заборави на нередот и натрупаните работи секогаш кога ќе влезеш во бањата – стави ги сите вишок работи на сталажата.

Никогаш нема да падне – Сталажата е дизајнирана да биде стабилна и е изработена од цврст метал.

Лесно се монтира – По отпакувањето, сталажата се монтира со неколку потези. Не се потребни дополнителни алатки.

Немаш повеќе место во бањата? Стави ја оваа полица над пералната или тоалетната школка и ќе добиеш дополнителен простор без дупчење и купување скап мебел!

Сталажите за купатило се вистинскиот избор за помали бањи каде што нема доволно простор за сите работи и места за поставување плакари.

Исто така, во поголемите бањи каде што има плакари и полици е дополнително место за чување крпи, ситници и други работи кои можеби не ни се потребни во моментот, но не сакаме да ги отстраниме.

Совршено се вклопува во секој простор и може да собере многу работи на неа.

Оваа иновативна сталажа – организатор е специјално дизајнирана да се постави над пералната или тоалетната школка или каде што ти сакаш, со што максимално ќе го искористиш просторот, а твоите реквизити секогаш ќе ти бидат при рака.

Направи дополнителен простор во бањата без дупчење и бушење со оваа практична сталажа. Полиците се високи, отворени и совршени за чување крпи, тоалетна хартија, лосиони и друга козметика, како и работи кои не се вклопуваат во други елементи.

Заборави на нередот и натрупаните работи секогаш кога ќе влезеш во бањата – стави ги сите вишок работи на едно место.

Дизајнирана да биде стабилна и е изработена од цврст метал.

Благодарение на обмислената конструкција од висококвалитетни материјали, сталажата без проблем ќе ги издржи сите твои реквизити, без да ти смета во твоите активности.

Благодарение на својата приспособливост и дизајн со три полици и странични закачалки со леснотија ќе ти се обезбеди простор за прашокот и омекнувачот, крпи, ролни со хартија, средства за хигиена, пешкири, реквизити итн.

Конечно се ќе ти биде подредено како што сакаш, воедно ќе го максимизираш просторот и ќе ја зголемиш достапноста.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Сталажа за ВЦ школка димензии: (45.65 x 25 x 153) cm (Д x Ш x В)
  • Сталажа за перална димензии: (65 x 25 x 160) cm (Д x Ш x В)

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping