ПРАКТИЧНА СИГУРНОСНА ЗАШТИТА ЗА ВРАТА

450 ден
бесплатна достава

Обезбеди поголема безбедност во домаќинството за твоето дете!

Предности при користење на овој производ

Поголема безбедност за најмалите – Совршено е за новите родители или сопственици на домашни миленици да ги спречат нивните мали деца да влегуваат или излегуваат од одредени простории.

Повеќенаменска употреба – Може да се користи за врати и прозорци.

Лесна инсталација и отстранување – Едноставниот дизајн овозможува лесна инсталација и отстранување, без потреба од дупчење или дополнителни алатки.

Безбедноста на децата е секогаш наш приоритет број еден. Спречи го твојот мал истражувач да ја отвори вратата и да пристапи до просторијата без твој надзор.

Обезбеди поголема безбедност во домаќинството за твоето дете! Не ризикувај да му дозволиш на твоето малечко да истражува места на кои не треба. Ќе имаш мир знаејќи дека твоето малечко е безбедно низ куќата.

Оваа безбедносна брава ќе ти овозможи да ги спречиш децата да пристапат на забранети места и да се доведат во опасност.

Покрај вратите, тие можат да се користат за прозорци, кабинети, славини, секоја брава со рачка.

Издржливиот и нетоксичен ABS материјал ја прави безбедносната брава цврста, издржлива и пред се безбедна за твоето дете.

Едноставниот дизајн овозможува едноставна инсталација и отстранување, без потреба од дупчење или дополнителни алатки.

Само излупи ја лентата и залепи ја бравата, неверојатно брзо, едноставно и чисто.

Спречи го твоето дете да излезе на тераса, прозорец или да го отвори плакарот.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • Димензии: 12 x 8.3 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping