ПРАКТИЧНА АЛАТКА ЗА СЕЧЕЊЕ ЛЕБ

490 ден
бесплатна достава

Практичен уред за брзо и лесно сечење на еднакви парчиња леб.

Површината за сечење опфаќа леб со секаква големина (максимум до: 156мм x 120мм).

Може да се користи и за сечење на шунка, сирење или зеленчук.

Овозможува да го исечеш лебот на 4 различни дебелини: 1.0cm / 1,5cm / 2.0cm / 2.5cm.

Калапите за сечење ти обезбедуваат униформо исти парчиња.

Склоплив е, лесен за чување и заштедува на простор.

Нетоксичен производ без мирис, изработен од ABS, со силен и издржлив квалитет.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping