ПРАКТИЧЕН РАЧЕН СЕЦКО

790 ден
бесплатна достава

Практичен, брз и лесен рачен сецко

Предности при користење на овој производ

Прецизен – Овозможува прецизно сечење на месо, колбаси, сирење, овошје, зеленчук или што и да посакате.

Остро сечило – Овозможува брзо, лесно и прецизно сечење на било кој производ.

Безбеден – Има безбедносна брава за максимална безбедност при ракување.

Доколку сакаш да внесеш малку креативност во подготовката на твојот оброк, најдовме врвен уред кој дефинитивно го олеснува секојдневието во кујната.

Сечило од нерѓосувачки челик овозможува брзо, лесно и прецизно сечење на било кој производ.

Има безбедносна брава за максимална безбедност при ракување.

Рачката е изработена од квалитетен материјал кој не создава плускавци при работа.

Целосно го поедноставува секојдневниот живот во кујната – совршено прецизен и лесен за употреба.

Остро сечило лесно ќе го пресече секој производ.

Погоден за месо, колбаси, сирење, овошје или зеленчук.

Опушти се со пријателите и семејството со брзо и лесно подготвено мезе.

Тенички карактеристики:

  • Сечило од нерѓосувачки челик

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 58% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping