ПРАКТИЧЕН РАЧЕН СЕЦКО

799 ден
бесплатна достава

Заборави на сечењето со нож и уживај во можностите што ги нуди овој практичен рачен сецко

Предности при користење на овој производ

Прецизно сечење – Прецизноста, како главна карактеристика на овој сецко, овозможува повеќе од 30 начини на сечкање на храната на еднакви делови.

Уникатен дизајн – Дизајниран за лесно ракување без струја или батерии, што го прави практичен и употреблив.

Лесно ракување – Прилагоди ја дебелината на сечилото, стави овошје или зеленчук во држачот и исечи ги на саканите парчиња.

Мултифункционалност – Исечи зелка, компири, кромид, лимони или кое било друго овошје и зеленчук што ти доаѓа при рака.

Со овој рачен сецко брзо, едноставно и безбедно ќе ги подготвиш сите намирници кои ти се потребни за здрав и вкусен оброк.

Совршено еднакви делови од овошје или зеленчук, форми кои би ги правел рачно со часови. Тоа го олеснува подготвувањето на храната и ослободува време за други активности.

Заборави на сечењето со нож и уживај во можностите што ги нуди ова фантастично сецко.

Прецизноста, како главна карактеристика на овој сецко, овозможува повеќе од 30 начини на сечкање на храната на еднакви делови.

Нуди повеќе опции, лесно се употребува, лесно се чисти, лесно се складира и ќе ја користиш секој ден.

Дизајниран за лесно ракување без струја или батерии, што го прави практичен и употреблив.

Уникатен механизам со кој автоматски ќе го исечкаш овошјето и зеленчукот со секое притискање.

Уникатниот дизајн спречува твоите раце да бидат во допир со сечилата и штити од ризици од повреда.

Прилагоди ја дебелината на сечилото, стави овошје или зеленчук во држачот и исечи ги на саканите парчиња.

Исечи зелка, компири, кромид, лимони или кое било друго овошје и зеленчук што ти доаѓа при рака.

 

Технички карактеристики:

  • Сечила од нерѓосувачки челик
  • 30 начини на сецкање со различна дебелина и големина
  • Компактно складирање

 

Нарачајтe го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping