ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗЕР ЗА АВТОМОБИЛ

490 ден
бесплатна достава

Заштеди и организирај го просторот во твојот автомобил со овој практичен организер

Предности при користење на овој производ

Повеќе прегради – Организерот има една голема термо преграда која ќе ги одржува пијалоците топли или ладни. Може да собере дури 3 големи шишиња. Два странични држачи за шишиња и една преграда во која можеш да ставиш било што.

На долната страна има комора за поставување хартија за бришење.

Лесно одржување – Материјалот е водоотпорен и исклучително лесен за чистење. Лесно се прикачува на предното седиште од задната страна.

Практичен – Одличен производ кој значително ќе ти ги олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

Сега конечно можеш да го ставиш нередот во твојот автомобил во ред, да возиш удобно и потребните работи да ти бидат секогаш при рака.

Исклучително практичен организатор со џебови и комора за одржување на температурата, кој со леснотија може да го поставиш на задната страна на твоето автомобилско седиште.

Организаторот има водоотпорна термо комора во која може да ги чуваш ладните пијалоци, еден преден и два странични џебови со мрежа, а на долната страна има комора за поставување хартија за бришење.

Одличен производ значително ќе ти го олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

Успешно организирај и складирај ги сите работи во автомобилот кои обично зафаќаат простор во багажникот или на задното седиште. Со својот модерен дизајн совршено се вклопува во секој автомобил.

Дефинитивно ќе ги собере сите оние ситни и не толку ситни нешта кои со месеци ти се тркалаат низ автомобилот и не можеш да им најдеш место.

Наменет е за задниот дел на предните седишта на возилото. Не бара посебна монтажа. Лесно и брзо се поставува и одстранува.

 

Технички карактеристики:

  • Големина: 28 x 22 x 10 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 51% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping