ПРАКТИЧЕН ДРЖАЧ НА ТЕЛЕФОН ЗА ВЕЛОСИПЕД

590 ден

1 ДРЖАЧ
590 ден
бесплатна достава
2 ДРЖАЧИ
990 ден
бесплатна достава
3 ДРЖАЧИ
1.290 ден
бесплатна достава
Уживај во омилениот спорт на две тркала а истовремено имај го твојот мобилен телефон секогаш при рака

Предности при користење на овој производ

Ротација за 360 степени – Држачот овозмошува ротација за 360 степени така што можеш да го наместиш телефонот како што ти одговара.

Безбеден – Отсега ќе можете да возите велосипед без да се грижите дали ќе ви падне телефонот додека возите.

Автоматски – Автоматското заклучување ќе се прилагоди на вашиот телефон и ќе го држи на место.

Безбеден и лесен за употреба. Погоден за сите типови паметни телефони.

Практичен – Одличен за спортување или патување, можност а следење на локација без да го држиш телефонот.

Овој држач за мобилен ќе биде најдобриот додаток кој си го купил за твојот велосипед! Држачот за велосипед е изработен од висококватилетна поливинилна легура која освен главната намена како држач, овозможува и дополнителна заштита на телефонот во случај на пад.

Металниот држач гарантира дека твојот телефон е цврсто прикачен на воланот и не се движи дури и при шокови.

Уживај во омилениот спорт на две тркала а истовремено имај го твојот мобилен телефон секогаш при рака.

Држачот ќе го заштити телефонот а и ќе ви овозможи да го користиш додека возиш велосипед.

Ротација од 360 степени, што ти овозможува да ги прилагодуваш аглите по желба.

Држачот содржи и практичен компас кој ти е помошен асистент при долги релации.

Технички карактеристики:

  • Компатибилен со широки телефони од 5.2cm – 8.7cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping