ПРАКТИЧЕН ДОДАТОК ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРАШИНА

499 ден
бесплатна достава

Со овој практичен додаток ќе ја отстраниш прашината од секој агол во твојот дом брзо и лесно!

Предности при користење на овој производ

Лесен за употреба – Прицврсти го на твојата правосмукалка и подготви се на многу лесен начин прашината да изчезне дури од најтешко достапните места.

Мултифункционален и практичен – Одличен за чистење на фиоки, ролетни, прозорци, мебел, автомобили и многу повеќе.

Флексибилен – Додатокот за правосмукалка содржи силиконски флексибилни микро цевки кои допираат до најтешко достапните места.

Сигурно чистењето не ти е омилена активност на која сакаш да трошиш премногу време и труд, особено кога треба да ги раскреваш книгите од полицата или фотографиите за да ја исчистиш прашината? Затоа ние ти нудиме многу лесен и практичен начин кој ќе ти овозможи да стигнеш и до најтешко достапните места без да ги раскреваш стварите од полицата!

Со овој практичен додаток ќе ја отстраниш прашината од секој агол во твојот дом брзо и лесно!

Додатокот за чистење прашина ќе ти овозможи да ја исчистиш внатрешноста на полицата за книги, делот помеѓу седиштето на автомобилот, кутијата за накит, внатрешноста на компонентите на компјутерот, тастатурата итн.

Додатокот за прашина има 30 флексибилни цевки, со оглед на тоа што се флексибилни, може да се влечат насекаде, а меки се и нема да ги гребат предметите по кои поминуваш. Исто така, нема да собира мали предмети како обетки и други мали делови.

Одличен за чистење на фиоки, ролетни, прозорци, мебел, автомобили и многу повеќе.

Со овој додаток не мора да ја празниш фиоката пред да ја исчистиш! Прицврсти го на твојата правосмукалка и подготви се на многу лесен начин прашината да изчезне дури од најтешко достапните места!

 

Технички карактеристики:

  • Должина на флексибилни цевки 18 см
  • Должина на пластичен дел 13 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping