ПРАКТИЧЕН АЛАТ ОД 46 ДЕЛОВИ

1.190 ден

Ултра практичен сет од 46 алати

Предности при користење на овој производ

46 парчиња – Вклучува колекција од најпопуларните приклучници, клучеви со клучки, хексадецимален клуч, битови, универзален спој и сл.

Мултифункционален – Сите алатки на едно место! Се користи за затегнување или олабавување, применливо за повеќето завртки, навртки, завртки за одржување на автомобил, мотоцикл и така натаму.

Практичен – Спакуван во практична пренослива кутија со која лесно можеш да го носиш било каде.

Ултра практичен сет во пластична кутија кој се состои од 46 делови. Исклучително е лесен за користење и поставување на додатоците и насадните клучеви. Идеален е за ситни поправки и брзи фиксови.

Овој производ е погоден за дома за поправка на машини, поправка на автомобили, вентили за гас, седишта, брави, браници, за автомобилска внатрешна декорација и многу друго.

Вклучува колекција од најпопуларните приклучници, клучеви со клучки, хексадецимален клуч, битови, универзален спој и сл.

Лесен за употреба. Се користи за затегнување или олабавување, применливо за повеќето завртки, навртки, завртки за одржување на автомобил, мотоцикл и така натаму.

Прекинувач за брзо ослободување и повратен механизам за лесно ракување.

Гумена рачка од два материјали за подобар и поудобен зафат.

Изработен од премиум хром челик ванадиум, висока јачина, висока отпорност на корозија, издржлив и практичен.

Спакуван во практична пренослива кутија со која лесно можеш да го носиш било каде!

Сетот содржи:

 • 21 x битни приклучоци: T10, T15, T20, T25, T30, T40, HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, HEX7, HEX8, SL4, SL5.5, SL7, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3
 • Приклучоци 13 x 1/4 “DR: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
 • 3 x HEX клучни клучеви: 1,5, 2, 2,5 mm
 • 1 х 1/4 “DR универзален спој
 • Забрана за продолжување 1 x 1/4 “x2”
 • Забрана за продолжување 1 x 1/4 “x6”
 • 1 x 1/4 “x6” флексибилна забрана за продолжување
 • 1 x DR Лизгачка лента Т
 • 1 x 1/4 “Брза рачка со рекет
 • Рачка за спинер 1 x 6 “
 • 1 x бит адаптер

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping