ПРАЗНИЧЕН ЛАСЕРСКИ ПРОЕКТОР

799 ден
бесплатна достава

Ласерски проектор кој ти овозможува да создадеш совршена новогодишна атмосфера на најсовремен начин

Предности при користење на овој производ

Ласерска технологија – Сите се прашуваат колку е добар. Тајната е во револуционерната ласерска технологија која проектира илјадници зелени и црвени светки на која било површина до 150 m2, што го прави идеален за куќи од сите големини.

Заштеда на енергија – Магичниот проектор е економичен и не троши големи количества електрична енергија.

За секоја пригода – Секоја забава, роденден или празник нека биде незаборавна и исклучително забавна!

Без разлика дали сакаш да внесеш романтична атмосфера во собата или да ги воодушевиш децата со нешто интересно, тоа ќе го постигнеш со овој празничен ласерски проектор.

Се вели дека една слика зборува илјада зборови, а веќе си видел неколку слики кои ти покажуваат како ќе изгледа твојата соба кога ќе го вклучиш овој проектор.

Овој празничен проектор ќе ти обезбеди магично празнично осветлување и дружење или прослава со твоите најблиски.

Тајната е во револуционерната ласерска технологија која проектира илјадници зелени и црвени светки на која било површина до 150 m2, што го прави идеален за куќи од сите големини.

Ласерскиот проектор се активира со звук, што значи дека автоматски ќе светне и ќе работи според музичкиот ритам и звук.

Ефектот ќе ги воодушеви твоите гости! Светлината се менува и комбинира 2 бои и создава ефект на диско топка на ѕидовите.

Со неколку прекрасни дизајни кои лесно се менуваат секоја вечер ќе има посебен шарм за твоите малечки.

Овој волшебен проектор може да ја направи секоја пригода уште поспецијална! Можеш да ја користиш за празници, родендени и други прослави.

Технички карактеристики:

  • Напон: 110V / 250V 50-60Hz (опционално)
  • Извор на светлина: полупроводнички ласер (зелена 532nm 20mW, црвена 650nm 100mW)
  • Шема: огномет, круг, ѕвезда, ротација
  • Големина: 108 mm (L) x 92 mm (Ш) x 52 mm (В), 12
  • Нето тежина: 0,6 кг

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping