ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАКАЧАЛКА

999 ден
бесплатна достава

Clear

Паметно и лесно заштеди и обезбеди дополнителен простор во твојот дом

Предности при користење на овој производ

Заштеди простор – Со оваа повеќенаменска закачалка ќе може да семестиш се на едно место.

Организатор – Tвојот ходник ќе биде беспрекорно уреден, а обувките и палтињата ќе заземаат двојно помалку простор од порано.

Практична – Заборави на неуредниот плакар и да пребаруваш по него пред да излезеш, како порано, сега твојот ходник ќе изгледа уредно и оваа повеќенаменска закачалка ќе ги собере сите работи на едно место.

Цврста и издржлива – Изработена од задебелени железни цевки (Ø 32 mm) за да се обезбеди поголема стабилност. Долните полици можат да издржат голема тежина благодарение на цврстите шипки.

Немаш простор во ходникот и нема каде да ги сместиш обувките и палтињата? Брзо и лесно реши го проблемот со недостаток на простор во ходникот со оваа повеќенаменска закачалка која ќе ти овозможи да сместиш се на едно место!

Едноставно постави ја оваа закачалка на празниот ѕид во ходникот или пак во гаражата или каде и да ти треба и ќе добиеш дополнителен простор за чување палтиња, чанти, обувки и други ситници.

Организирај ги чевлите и заштеди простор во твојот дом!

За само 10 минути сам ќе ја склопиш и расклопиш. Влезот во твојот дом никогаш повеќе нема да биде неуреден, без разлика што твојата куќа е полна со гости.

Со оваа повеќенаменска подна зкачалка твојот ходник ќе биде беспрекорно уреден, а обувките и палтињата ќе заземаат двојно помалку простор од порано.

Цврста и издржлива, изработена од задебелени железни нерѓосувачки цевки (Ø 32 mm) за да се обезбеди поголема стабилност. Долните полици можат да издржат голема тежина благодарение на цврстите шипки.

Обезбедена е со 16 куки (капацитет на секоја кука: 5 кг) и 4 полици за складирање обувки или други ситници.

Долните полици можат да издржат голема тежина благодарение на цврстите шипки (прекрстена шипка: Ø 19 mm; странична шипка: Ø 16 mm), капацитет на полнење на секоја полица до 40 kg.

Оваа елегантна повеќенаменска закачалка ќе ги овозможи поорганизиран ходник, влез или балкон, што е навистина од суштинско значење за твојот секојдневен живот.

 

Технички карактеристики:

  • 16 куки (капацитет на секоја кука: 5 кг)
  • 4 полици за складирање (прекрстена шипка: Ø 19 mm; странична шипка: Ø 16 mm)
  • Капацитет на секоја полица до 40 kg
  • Нерѓосувачки челик
  • Димензии: 60 x 26 x 155 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 63% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping