ПЛИШАНО МЕЧЕ

1.790 ден
бесплатна достава

Clear

Помогни му на твоето дете да го надмине стравот во темнината со плишана играчка која свети во ноќта

Предности при користење на овој производ

Светлечки стомак – Оваа интересна плишана играчка има блескав стомак кој ќе го воведе твоето дете во светот на имагинацијата.

Пријатна светлина – Собата на твојата принцеза или херој нека биде осветлена од ѕвезденото небо. Пријатна и смирувачка светлина за полесно заспивање.

Различни бои – Шарените ѕвезди лесно ќе го воведат твоето малечко во светот на соништата.

Исклучително мека – Твоето дете нема да сака да се одвои од својата нова мека плишана играчка.

Дали твоето дете се плаши од темнината? Не може да заспие без неговата омилена играчка? Новиот најдобар пријател на твоето дете е тука – плишана играчка со светло што ќе ја претвори детската соба во ѕвездено небо за неколку секунди.

Изненади ја твојата мала принцеза или херој со неверојатна плишана играчка. Оваа плишана играчка е најновиот хит на нашиот пазар.

Играчката е многу мека и нежна, твоето дете нема да сака да се одвои од неа. Има совршена големина, одлична е за патување, децата ќе уживаат да си играат со својот нов пријател. Откако детето ќе заспие, ѕвезденото небо автоматски се гаси и нема губење непотребна енергија.

Совршен е како подарок. Детето лесно ќе го држи со едната рака. Можеш да го ставиш во куфер, торба или ранец кога патуваш.

Собата на твојата принцеза или херој нека биде осветлена од ѕвезденото небо. Пријатна и смирувачка светлина за полесно заспивање.

Твоето дете ќе сака да си игра со својата плишана играчка дење и ноќе. Оваа интересна плишана играчка има блескав стомак кој ќе го воведе твоето дете во светот на имагинацијата.

Со едноставно притискање на стомакот, светлината се менува во шест различни бои.

Технички карактеристики:

  • Материјал: плиш
  • Големина: 37cm x 18cm x 14cm
  • Напојување: 3 x ААА батерии

 

Нарачајте го вашето веднаш со 38% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping