ПЕНКАЛО ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ

399 ден
бесплатна достава

Претвори ја секоја шолја кафе во парче уметност

Изненади го пратнерот или гостите со неодолива шолја кафе!

Предности при користење на овој производ

Изненади го партнерот или пријателите – Нема ништо послатко од разговор со семејството и пријателите на шолја омилено кафе. Разубави ја секоја шолја кафе со интересни цртежи или пораки.

Совршена шолја кафе за само неколку секунди – Украсувањето на кафе може да потрае премногу време ако не си професионален бариста. Пенкалото за декорација на кафе заштедува време, а дава супер интересен резултат.

Совршено прилега на твојата рака – Цртањето со пенкало за украсување кафе е толку прецизно што лесно можеш да ги нацрташ и најмалите детали.

Дали пиењето кафе наутро е твојот омилен ритуал? За само неколку секунди секоја шолја кафе или десерт претвори го во уметност со помош на пенкало за декорација на кафе.

Неверојатно лесно за употреба, истури цимет во пенкалото и забавата може да започне! Се што ти треба е креативност и добра волја, а секое кафе или храна ќе изгледа толку добро што ќе ти биде жал да го испиеш!

Без разлика дали сакаш да го насмееш партнерот со неодолива шолја кафе за добро утро или пак планираш да ги изненадиш пријателките, сега секој може да подготви кафе кое изгледа како да е подготвено во најдоброто кафуле.

Направи кафе за само неколку секунди што ќе ги насмее семејството и пријателите, а твоите следбеници на Инстаграм сигурно нема да останат рамнодушни!

 

Технички карактеристи:

  • Материјал: пластика
  • Работи на батерии: 2 x LR44 (1.5V)
  • Боја (по наш избор) виолетова или бела

 

Нарачајте го вашето веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping