ПАМЕТЕН ПРЕНОСЕН САД

890 ден
бесплатна достава

Практичен сет од две преносни кутии за складирање храна

  • Погоден за посебно складирање на различна храна
  • Термо изолирани, може да складирате и топла храна одржувајќи ја истата температура 1-2 часа
  • Ја одржува свежината на храната
  • Непропустливост на течна храна
  • Безбеден и нетоксичен, лесно се чисти
  • Безбеден клип за заклучување
  • Може да стои во ладилник
  • Не’рѓосувачки челик
  • Димензии на една кутија: 7 x 15 cm
  • Капацитет на една кутија: 700 ml
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping