ОСТРАЧ НА НОЖЕВИ

469 ден
бесплатна достава

Дај им втора шанса на твоите стари ножеви и ножици со овој професионален и практичен острач на ножеви

Предности при користење на овој производ

Нелизгачка основа – Дизајниран со нелизгачка основа, нашиот острач за кујнски ножеви обезбедува удобна контрола додека работиш.

Идеален за секаков вид на ножеви -Професионален острач кој помага за острење на сечилата, од ножеви и ножици до мали рачни алатки.

Безбеден и лесен за употреба – Лесно и едноставно за работење.

Сакаш да го продолжиш векот на твоите ножеви, ножици и други апарати за домаќинството со најновата технологија на овој острач на ножеви? Продолжи го животниот век на твоите омилени ножеви и врати ја нивната острина!

Ако досега напорно се трудеше да ги остриш ножиците, ножевите, пилите или другите алатки, сега ќе ти биде вистинско задоволство со нашиот моќен острач на ножеви!

Оваа алатка ќе ти помогне да гo вратиш првичниот сјај и острина на твоите ножеви како првиот ден кога си ги купил.

Острачот за ножеви е одличен за сите други сечила кои редовно ги користиш во домот, како ножици, џебни ножеви, спортски и ловечки ножеви, сечила од малите кујнски апарати и секакви видови на градинарски алати.

Компактниот дизајн ти овозможува лесно складирање и лесна употреба.

Ергономската рачка ти овозможува лесно и удобно користење.

Дизајниран со нелизгачка основа, нашиот острач за кујнски ножеви обезбедува удобна контрола додека работиш.

Високо квалитетен материјал за долготрајно и безбедно користење.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Цврста ABS пластика
  • Димензии: 21 x 5.7 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping