ОРГАНИЗЕР ЗА СОФА

499 ден
бесплатна достава

Неверојатен производ што ја прави твојата софа по ефикасна и корисна

Предности при користење на овој производ

Исклучително практичен – Може да го поставиш на твојата софа, фотелја или кауч.

Ефикасен со овој прекрасен производ максимално ќе ја зголемиш ефикасноста на твојот простор и значително ќе си го олесниш секојдневието.

Мултифункционален – 6 мали прегради и една голема која го претвара потпирачот на твојата софа во масичка.

 

 

Преку глава ти е од константниот неред во твојот дневен престој? Од сега ти нудиме производ кој значително ќе ти го олесни секојдневието и ќе биде главен виновник за дневната соба да биде секогаш средена и спремна за гости.

Со помош на уникатниот организер за софа, ќе имаш можност сите предмети кои ти се потребни и ги користиш секојдневно, да бидат соберени и складирани на едно место.

Дизајнот на организерот е направен да биде практичен а во исто време да изгледа модерно и совршено да се вклопи на секој вид на софа. Неверојатен производ што ја прави твојата софа по ефикасна и корисна.

Дизајниран е со мали и големи странични џепчиња во кои лесно ќе можеш да ги складираш многубројните далечински управувачи, омилени книги и списанија, наочари за читање како и пенкала, клучеви или пак сетот за плетење со кој се релаксираш додека уживаш во гледањето на омилената серија.

Исто така самиот организер може да послужи и како алтернативна масичка за попладневното кафе или чај, како и за мали садови кои ќе ти бидат при рака додека одмараш.

Лесно се поставува на потпирачот на твојата софа и го претвара во масичка со прегради.

Технички карактеристики:

  • Димензии на организерот: (Д)45 x (Ш)17

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping